Chat with us, powered by LiveChat

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Gród Rycerski w Biskupicach (Byczyna), województwo opolskie.

Fantazjada odbędzie się w dniach 11 – 14 czerwca 2020. Termin Bożego Ciała.

Uwaga, nie ma możliwości by przyjechać dopiero w piątek, czwartkowe warsztaty są obowiązkowe.

Ważne!

Fantazjada zasadniczo jest larpem przeznaczonym dla osób, które ukończyły 16 lat i na takie osoby obliczone są przygotowane atrakcje. Istnieje możliwość uczestnictwa młodszych graczy, jednak nie są oni traktowani ulgowo. W tej sprawie prosimy o kontakt indywidualny z wyprzedzeniem – info@fantazjada.pl
Niepełnoletni uczestnicy (którzy nie ukończyli 18 roku życia) muszą spełnić dodatkowe wymagania zawarte w dziale Małoletni.

Każdy uczestnik powinien posiadać na czas Fantazjady ważne ubezpieczenie NNW.

Zgłoszenia

W pierwszej kolejności przyjmujemy kontynuacje postaci z odcinka pierwszego (Fantazjada Stadtrecht 2018). Formularz będzie otwarty od 6 stycznia. Dla graczy, którzy mają przyjechać po raz pierwszy otwarcie formularza zgłoszeniowego nastąpi 10 stycznia, równocześnie, zaczynamy przyjmować wpłaty za nocleg w łóżku.

Koszty

Bilet na tegoroczną edycję kosztuje 300 dla osób powyżej piętnastego roku życia.

Dzieci w wieku 10-14 lat płacą za udział 150 zł, zaś dzieci do dziewiątego roku życia wchodzą nieodpłatnie.

Na miejscu znajduje się 66 (w tym cztery w “dwójkach”) miejsc noclegowych, może zatem nie starczyć dla wszystkich. To standard schroniskowy: zwykłe i piętrowe łóżka z pościelą, na korytarzu wspólna łazienka z prysznicem. Poza tym, do dyspozycji graczy jest bezpłatne, niestrzeżone pole namiotowe. Śpiący tam mają możliwość korzystania ze wskazanego prysznica. Nocleg przez trzy noce w pokoju dodatkowo płatny w kwocie 105 zł (35 zł za noc), w tej samej cenie również dla dzieci i młodzieży. Nie ma możliwości wynajmu miejsca noclegowego na mniej niż pełne trzy noce.

Pieniądze należy wpłacić na konto Stowarzyszenia Fantazjada:

46 1030 0019 0109 8530 0030 3099

Adres: ul. Skwierzyńska 18/5, 53-522 Wrocław

W tytule przelewu koniecznie wpisać tylko “Na Fantazjada“. Nie wpisywać nic więcej. Jednocześnie z przelewem należy wysłać e-mail na: info@fantazjada.pl z informacjami: kto wysłał przelew (nazwisko właściciela konta) i których osób on dotyczy. Podać należy imiona i nazwiska.

W razie rezygnacji z udziału w imprezie istnieje możliwość przekazania pieniędzy na rzecz innego uczestnika (nie przewidujemy zwrotów kosztów akredytacji w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie!). Taka operacja jest możliwa jedynie do określonego terminu (podamy wkrótce) i musi zostać wcześniej:
– skonsultowana z organizatorami,
– potwierdzona mailowo na info@fantazjada.pl (wiadomość musi zawierać informacje o przekazaniu wpłaty z imieniem i nazwiskiem osoby, na rzecz której kwota jest przekazana).

W cenie biletu zapewniamy:
– udział w imprezie,
– możliwość rozbicia namiotu na polu namiotowym,
– sanitariaty (WC, umywalnie),
– wodę pitną.

W kwocie akredytacji nie gwarantujemy:
– dojazdu do Grodu i parkingu,
– kostiumu ani charakteryzacji; ewentualna możliwość zamówienia charakteryzacji na miejscu zostanie ogłoszona w późniejszym terminie,
– wyżywienia ani alkoholu – jest możliwość nabycia na miejscu posiłków serwowanych przez gospodarza obiektu (jeśli przyjedziesz z własnymi, również muszą być spożywane z naczyń odpowiednich do stylistyki gry),
– dostępu do kuchni ani do lodówki,
– korzystania z podgrzewanej balii stojącej na dziedzińcu. Można odpłatnie zamówić napełnienie, za pośrednictwem organizatorów. Mieści około pięciu osób.

Kontakt

Pytania dotyczące organizacji kierujcie na adres info@fantazjada.pl
Informacji na temat scenariusza i postaci udzielamy na scenariusz@fantazjada.pl