Chat with us, powered by LiveChat

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Gród Rycerski w Biskupicach (Byczyna), województwo opolskie.

Fantazjada odbędzie się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2019. Tym razem impreza NIE odbywa się w terminie Bożego Ciała.

Uwaga, nie ma możliwości by przyjechać dopiero na piątkowy wieczór!

Ważne!

Fantazjada zasadniczo jest larpem przeznaczonym dla osób, które ukończyły 16 lat i na takie osoby obliczone są przygotowane atrakcje. Istnieje możliwość uczestnictwa młodszych graczy, jednak nie są oni traktowani ulgowo. W tej sprawie prosimy o kontakt indywidualny z wyprzedzeniem – info@fantazjada.pl
Niepełnoletni uczestnicy (którzy nie ukończyli 18 roku życia) muszą spełnić dodatkowe wymagania zawarte w dziale Małoletni.

Każdy uczestnik powinien posiadać na czas Fantazjady ważne ubezpieczenie NNW.

Zgłoszenia

W pierwszej kolejności przyjmujemy kontynuacje postaci z odcinka pierwszego (Fantazjada Stadtrecht 2018). Formularz będzie otwarty do 10. marca, do godziny 23:59 (nabór kontynuacji zamknięty).

Kontynuujący postacie płacą 150zł w formie zadatku do 15. marca i kolejne 140zł płatne do 25. kwietnia, p. dalej.

Daty dotyczące zgłoszeń nowych postaci:
– otwarcie formularza zgłoszeniowego 29. marca, równocześnie, zaczynamy przyjmować wpłaty za nocleg w łóżku.

– zamknięcie formularza 07. kwietnia. UWAGA, przedłużone do 14 IV! Kontaktujemy się mailowo w sprawie wpłaty zadatku 150zł.
– resztę pieniędzy przyjmujemy najpóźniej do 28. kwietnia.

Koszty

Bilet na tegoroczną edycję kosztuje 290zł dla osób powyżej piętnastego roku życia.

Dzieci w wieku 10-14 lat płacą za udział 145zł, zaś dzieci do dziewiątego roku życia wchodzą nieodpłatnie.

W powyższych kwotach zawarte jest spanie na biwaku we własnym namiocie. Nocleg w pokoju dodatkowo płatny, 70zł (35zł za noc), również dla dzieci i młodzieży. Ich liczba jest ograniczona i obowiązuje zasada “kto pierwszy ten lepszy”, tylko wpłata 70zł rezerwuje miejsce. ALE w związku ze zróżnicowaniem terminów zgłoszeń, przyjmowanie wpłat za nocleg rozpoczniemy dopiero po otwarciu zgłoszeń dla nowych postaci.

Pieniądze należy wpłacić na konto Stowarzyszenia Fantazjada:

46 1030 0019 0109 8530 0030 3099

Adres: ul. Skwierzyńska 18/5, 53-522 Wrocław

W tytule przelewu koniecznie wpisać tylko “Na Fantazjada“. Nie wpisywać nic więcej. Jednocześnie z przelewem należy wysłać e-mail na: info@fantazjada.pl z informacjami: kto wysłał przelew (nazwisko właściciela konta) i których osób on dotyczy. Podać należy imiona i nazwiska.

W razie rezygnacji z udziału w imprezie istnieje możliwość przekazania pieniędzy na rzecz innego uczestnika (nie przewidujemy zwrotów kosztów akredytacji w przypadku rezygnacji z udziału w imprezie!). Taka operacja jest możliwa jedynie do określonego terminu (podamy wkrótce) i musi zostać wcześniej:
– skonsultowana z organizatorami,
– potwierdzona mailowo na info@fantazjada.pl (wiadomość musi zawierać informacje o przekazaniu wpłaty z imieniem i nazwiskiem osoby, na rzecz której kwota jest przekazana).

W cenie biletu zapewniamy:
– udział w imprezie,
– możliwość rozbicia namiotu na polu namiotowym,
– sanitariaty (WC, umywalnie),
– wodę pitną.

W kwocie akredytacji nie gwarantujemy:
– dojazdu do Grodu i parkingu,
– kostiumu ani charakteryzacji; ewentualna możliwość zamówienia charakteryzacji na miejscu zostanie ogłoszona w późniejszym terminie,
– wyżywienia ani alkoholu – jest możliwość nabycia na miejscu posiłków serwowanych przez gospodarza obiektu (jeśli przyjedziesz z własnymi, również muszą być spożywane z naczyń odpowiednich do stylistyki gry),
– dostępu do kuchni ani do lodówki,
– korzystania z podgrzewanej balii stojącej na dziedzińcu. Można odpłatnie zamówić napełnienie, za pośrednictwem organizatorów. Mieści około pięciu osób.

Kontakt

Pytania dotyczące organizacji kierujcie na adres info@fantazjada.pl
Informacji na temat scenariusza i postaci udzielamy na scenariusz@fantazjada.pl