Uczestnictwo

---> Fantazjada 2017 została odwołana! <---

 

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Fort Ostróg, Srebrna Góra k. Ząbkowic Śląskich, województwo dolnośląskie. 

Fantazjada odbędzie się w dniach 15 - 18 czerwca 2017 (impreza rokrocznie ma miejsce w terminie Bożego Ciała).

Ważne!

Fantazjada zasadniczo jest larpem przeznaczonym dla osób, które ukończyły 16 lat i na takie osoby obliczone są przygotowane atrakcje, również sama gra. Istnieje możliwość uczestnictwa młodszych graczy, jednak nie są oni traktowani ulgowo. W tej sprawie prosimy o kontakt indywidualny z wyprzedzeniem -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
Niepełnoletni uczestnicy (którzy nie ukończyli 18 roku życia) muszą spełnić dodatkowe wymagania zawarte w dziale Małoletni.

Każdy uczestnik powinien posiadać na czas Fantazjady ważne ubezpieczenie NNW.

Na Fantazjadzie nie pijemy alkoholu.

 

Zgłoszenia

Zgłoszenia należy dokonać za pomocą Fantazjadowego Systemu Akredytacyjnego (FSA).

W pierwszej kolejności należy zarejestrować się w systemie (osoby, które zrobiły to w latach ubiegłych zgłaszają nową postać z posiadanego już konta).

Po zarejestrowaniu się w systemie należy zapłacić akredytację (patrz niżej: Koszty).

Zachęcamy do jak najszybszego zgłoszenia postaci, abyśmy mogli wcześniej i lepiej przygotować wątki fabularne i umieścić je w Waszych odprawach przed grą.

Jednak przed wpisaniem postaci, pięknie poprosimy o lekturę Poradnika oraz rzut oka na Wprowadzenie Fabularne 2017. Jeśli postać zostanie przez nas zaakceptowana, jej status w FSA zmieni się na Przyjęta. Jeśli nie, skontaktujemy się mailowo by zaproponować niezbędne zmiany.

Osoby przyjeżdżające bez zgłoszenia mają ograniczoną możliwość wyboru postaci, wyłącznie z pozostałych wakatów (należy wtedy zapłacić 239zł).

Weryfikacja fotografii kostiumów postaci: termin ogłosimy wkrótce.
To termin gdy kostiumy mają być gotowe, już po ewentualnych poprawkach zarządzonych przez orgów. Po ustalonym terminie takowa postać bez zatwierdzonego kostiumu jest usuwana ze scenariusza a graczowi pozostaje wcielić się w człowieka z listy pozostałych wakatów.

Koszty

W tym roku kwota zadatku wynosi 100 zł, resztę należy uiścić w danym terminie wpłaty (patrz niżej). Oznacza to, że jeżeli Gracz A wpłaci w styczniu 100 zł zadatku, to do końca pierwszego terminu (22.04) musi dopłacić jeszcze 89 zł. Jeżeli nie zdąży, to musi dopłacić 139 zł - zgodnie z wysokością wpłaty w drugim terminie.

I termin wpłaty upływa 22 IV o północy - 189 zł

II termin wpłaty upływa 15 V o północy - 239 zł

Po drugim terminie możliwy jest przyjazd tylko i wyłącznie w roli postaci z pozostałych wakatów (wysokość wpłaty akredytacyjnej 239zł).

Osoby które zapłacą w tych terminach mają na zgłoszenie postaci czas do 15-tego maja, potem zamykamy FSA.

Aby sprawdzić, czy pieniądze dotarły, należy zalogować się do Fantazjadowego Systemu Akredytacyjnego (FSA). Jeśli stwierdzimy fakt zaksięgowania wpłaty w naszym banku (może to potrwać kilka dni!) w twoim profilu odblokowana zostanie możliwość zgłoszenia postaci.

Dzieci do lat 10 pod opieką rodzica są zwolnione z opłaty (rodzice oczywiście zwolnieni nie są). Dla dzieci w wieku 11-15 lat akredytacja wynosi 100 zł.

Pieniądze należy wpłacić na konto Stowarzyszenia Fantazjada:

46 1030 0019 0109 8530 0030 3099

Adres: ul. Skwierzyńska 18/5, 53-522 Wrocław

W tytule przelewu koniecznie wpisać tylko "Na Fantazjada". Nie wpisywać nic więcej. Jednocześnie z przelewem należy wysłać e-mail na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. z informacjami: kto wysłał przelew (nazwisko właściciela konta) i których osób on dotyczy. Podać należy imiona i nazwiska.

W razie rezygnacji z udziału w imprezie i przekazania pieniędzy na rzecz innego uczestnika wysokość jego akredytacji zależy od daty dostarczenia na mail   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. informacji o przekazaniu wpłaty z imieniem i nazwiskiem osoby na rzecz której kwota jest przekazana. Tzn. jeśli wpłaciłeś pieniądze przed 22. kwietnia, ale wiadomość o przekazaniu ich komuś wpłynęła już po tej dacie, całkowity koszt akredytacji wyniesie 239zł.

Wpłaty i przekazywanie wpłat online przyjmujemy do 08 VI. Jeżeli zrobisz przelew po tym terminie przywieź na miejsce potwierdzenie nadania przelewu.

W kwocie akredytacji zapewniamy: 
- udział w imprezie
- miejsce na rozbicie namiotu historycznego
- sanitariaty - WC, umywalnie 
- scenariusz i oprawę fabularną

W kwocie akredytacji nie gwarantujemy:
- dojazdu do Srebrnej Góry
- parkingu (w Srebrnej Górze funkcjonują płatne parkingi)
- wyżywienia
- strojów, broni
- tatuaży, fryzur i innej charakteryzacji...

Pole namiotowe dla namiotów współczesnych będzie w okolicach terenu gry, jednak będzie miało bardzo ograniczony rozmiar, prosimy więc o rozsądne gospodarowanie miejscem. Zachęcamy do zorganizowania noclegów na lokacjach terenowych, bądź rozbicie namiotu historycznego we wskazanym przez organizatorów miejscu.

Kontakt

Pytania dotyczące organizacji kierujcie na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Informacji na temat scenariusza i postaci udzielamy na  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.