Chat with us, powered by LiveChat

Opis Fantazjadowego Systemu Akredytacyjnego, czyli jak zgłosić się na Fantazjadę.

 

Link do FSA
Rozpoczęcie przyjmowania zgłoszeń: 10.03.2018, godz: 16:30
Zgłoszenia graczy do: 30.04.2018

FSA czyli Fantazjadowy System Akredytacyjny jest narzędziem umożliwiającym wysłanie zgłoszenia przez uczestnika Fantazjady.

Wysłane dane osobowe są zabezpieczone przed dostępem niepowołanych osób i są wykorzystywane tylko i wyłącznie przez Stowarzyszenie Fantazjada na potrzeby organizacji Fabularnych Gier Terenowych organizowanych przez Stowarzyszenie. Zdjęcie wykorzystywane jest do przekazania współgraczom informacji o postaciach, które znają na grze.

 

Aby zgłosić uczestnictwo w Grze Fabularnej FANTAZJADA należy:

  • zarejestrować się w FSA (osoby, które zrobiły to w latach ubiegłych zgłaszają nową postać z posiadanego już konta);
  • zalogować się na swoje konto w FSA i kliknąć “zgłoś postać”;
  • wypełnić formularz zgłoszeniowy postaci, zaznaczając do 3 preferowanych postaci z listy wakatów dostępnych tutaj;
  • poczekać, aż organizatorzy przypiszą odpowiednią postać i skontaktują się w celu potwierdzenia wyboru (co nastąpi w ciagu 3 dni od daty zgłoszenia);
  • po potwierdzeniu wyboru przez organizatorów w ciągu 3 dni przesłać e-mail na info@fantazjada.pl z informacją o dokonaniu wpłaty, czyli imię i nazwisko osoby z której konta wpłaty dokonano (jeśli wpłata jest z konta innej osoby) oraz imię i nazwisko osoby za którą jest wpłata. Już w tym momencie postać nie jest dostępna na ogólnej liście wakatów i jest zarezerwowana dla gracza;
  • poczekać, aż organizatorzy potwierdzą wpłatę i skontaktują się w celu dopracowania szczegółów charakteru postaci;
  • w razie problemów technicznych z zalogowaniem się lub wypełnieniem FSA pisać na: admin@fantazjada.pl.

 

UWAGA!

Jeśli w ciągu 3 dni od potwierdzenia przez organizatorów postaci nie zostanie przez gracza potwierdzone mailowo dokonanie przelewu, postać wróci do ogólnej puli.

Zgłoszenie postaci potwierdza zapoznanie się z regulaminem Fantazjady dostępnym na fantazjada.pl/regulamin/ oraz jego jednoczesną akceptację.