Chat with us, powered by LiveChat

W poniższym wpisie znajdziecie podstawowe informacje organizacyjne, dotyczące zasad zapisów, kosztów jak i terminarza zgłoszeń Fantazjady 2020.

Podręcznik gracza, w którym znajdziecie kompleksowy opis Fantazjady Stadtrecht 2020: https://fantazjada.pl/F20-podrecznik-gracza.pdf

Terminarz

3 stycznia 2020
Opublikujemy treść ankiety zgłoszeniowej, abyście mogli się z nią zapoznać i przemyśleć odpowiedzi.

6 stycznia 2020
Gracze z pierwszej edycji będą mogli zaklepać sobie kontynuację swoich postaci. Będą mieli przewagę czterech dni nad chętnymi, którzy w pierwszej edycji nie wzięli udziału. Tą przewagę wprowadzamy ponieważ chcemy, aby miasto było zaludnione większością postaci, które już w tym mieście mieszkały na edycji w 2018 roku. Aby rodziny i opowieści były kontynuowane. Podczas zapisów będziecie też mogli zaznaczyć, że chcecie zarezerwować sobie łóżko w grodzie.

10 stycznia 2020
Otworzymy zapisy dostępne dla wszystkich chętnych, w tym graczy z pierwszej edycji, którzy chcą wejść na grę nowymi postaciami. Pamiętajcie jednak, że na Fantazjadzie 2020 Stadtrecht obowiązuje dobieranie graczy wg rozpiski dostępnych wakatów.

11 marca 2020
Termin ostateczny na wpłatę drugiej części kosztu wejściówki na grę – w cenie łącznej 300 zł. Po tym terminie cena wejściówki wzrośnie do 350 zł płatna w całości.

17 stycznia 2020
Będzie możliwość dokupienia za 210 zł opcji Premium, czyli oddzielnej sali z łóżkiem dwuosobowym – będą dwie takie opcje dostępne – są dwie takie sypialnie. Czyli jeśli dwie osoby zakupiły w pierwszym terminie łóżka po 105 zł to mogą 17 stycznia zarezerwować podwójne łóżko w osobnej sypialni za dodatkową opłatą. Łącznie taka sala będzie kosztować te osoby 420 zł (105 zł + 105 zł + 210 zł). Decydować będzie kolejność zgłoszeń. Na dopłatę też bądą pięć dni. Jeśli ona nie nastąpi, łóżko przypadnie kolejnej parze, która się zgłosiła.

Koszt wejściówki

Koszt wejściówki – koszt gry to 300 zł dla osoby dorosłej. Taniej będzie dla młodzieży poniżej 16 roku życia i dzieci, ale poczekajcie na szczegóły do publikacji podręcznika.

Zgłaszając postać (czy to kontynuację czy nową postać), po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów Fantazjady, że taka postać będzie możliwa, będziecie mieć pięć dni na wpłatę kosztu wejściówki. Możecie zapłacić całość od razu (300 zł dla osób w wieku 16 – 116 lat), albo możecie zapłacić połowę jako zadatek zaraz po zapisaniu się na larpa (150 zł). Osoby, które chcą spać w grodzie i taką opcję wybiorą w formularzu zgłoszeniowym, dopłacają od razu 105 zł za łóżko (i tu nie ma znaczenia, czy to dziecko, młodzież czy dorosły).

Koszt noclegu

Nocleg w grodzie w salach wieloosobowych jest płatny, jak wspomnieliśmy powyżej, łóżko na trzy noce kosztuje 105 zł i jest płatne zaraz po zapisaniu się. Pamiętajcie, że będzie można rozbić swój namiot na niestrzeżonym terenie poza grodem zupełnie za darmo. W grodzie jest łącznie 62+4 łóżek dostępnych (i tu wliczamy młodzież i dzieci, bo zajmują łóżka tak samo jak dorośli). Dla osób rozbitych pod namiotami będzie wskazana łazienka przy pomieszczeniu organizatorskim.


Informacje o płatnościach znajdziecie w dziale uczestnictwo!