Fantazjada to również działania podejmowane poza samą imprezą. w menu po lewej stronie znajdziesz informacje o projektach związanych z Fantą – ukończonych, będących w trakcie realizacji i zarzuconych.

 


R E K R U T A C J A

W związku z różnymi projektami realizowanymi przez Stowarzyszenie Fantazjada prowadzimy rekrutację ochotników, którzy swoim zapałem, wiedzą i chęciami zaangażują się w działania razem z nami.

Realizujemy liczne projekty poza Fantazjadą, (pełna lista dalej) ogłaszamy nabór na ich organizatorów. Takowi nie muszą angażować się w każdy z projektów Stowarzyszenia. Czyli można np. współorganizować larp Kręgi i być zwykłym graczem na larpie Fantazjada. Poszukiwani m.in.:
– programiści, administratorzy witryn www,
– larpowi scenarzyści,
– kucharze, kierowcy skłonni wykorzystywać w ramach naszych projektów prywatne auta (zwłaszcza terenowe),
– osoby władające językami obcymi,
– księgowi, spece od promocji i pozyskiwania środków
– manualne zdolniachy gotowe sporządzić sprzęt i rekwizyty od drobiazgów, poprzez animatroniczne potwory, aż po larpowe lokacje…
– fotografowie, kamerzyści, spece od obróbki grafiki i montażu
– inni…

Podstawowe warunki do spełnienia to rzetelność i słowność, wystarczająca ilość wolnego czasu, gotowość do pracy samodzielnej oraz w zespole, internet do komunikacji na skype i forum, wysłanie zgłoszenia na info@fantazjada.pl

W zgłoszeniu napisz parę słów o sobie: Jakie posiadasz umiejętności, w jakim jesteś wieku, ew. doświadczenia z organizacji imprez (ew. działalność w grupach), twoje pomysły, twoje oczekiwania… Możesz, ale nie musisz od razu wskazać do którego projektu chcesz dołączyć. Odpowiemy na każde zgłoszenie, niezależnie od decyzji. Czyli gdyby odpowiedzi brakło- list widać przepadł w odmętach sieci i należy się dobijać.